ONLINE REZERVACEBeachvolejbalová liga Brno na Facebooku

Chystáme turnaje a akce 2021!

« zpět na seznam novinek

12. 4. 2021

Ahoj bíčaři a sportovní nadšenci!

Jakmile nám epidemická situace dovolí, návážeme na loňský úspěšný seriál beachvolejbalových turnajů v Brně a okolí.

Pro letošní rok máme opět domluveny atraktivní areály s dostatečným množstvím kurtů, takže si zahraje opravdu každý a hodně - dokud budou síly..

  • Koupaliště Riviéra letos rozšiřuje a zkvalitňuje areál a my ho společně prověříme hned po otevření první víkend v červnu, 5. a 6.! Poznačte si termín :-)
  • Na konci srpna finálovým turnajem doplníme plánovanou mozaiku akcí a koncertů, které proběhnou na Riviéře k ukončení prázdnin.
  • Několikrát se také podíváme do velmi oblíbeného Slavkova na koupaliště s vynikajícími podmínkami pro turnaje a skvělým centr kurtem.

Na turnaje máme připraveny naše herní systémy vyladěné na počet hracích párů a hřišť a samozřejmostí je také internetové přihlašování. Termínový kalendář co nejdříve upřesníme i na našem webu.

Opět připravujeme akce pro i děti 

Nachystali jsme další ročník příměstského sportovního kempu pro nejmenší. Rodiče byli minulý rok velmi spokojeni a děti doslova nadšeny. Mrkněte na propozize a pár fotek zde.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.