ONLINE REZERVACEBeachvolejbalová liga Brno na Facebooku

Propozice Slavkov 2021

Slavkov u Brna, série turnajů BLB 2021


Pořadatel

Beachvolejbalová liga Brno, z.s.

Místo konání


Termíny

  • 29.5.2021 (sobota) - kategorie MUŽI / ŽENY
  • 5.6.2021 (sobota) - kategorie MIXY

Časový rozvrh

Den před turnajem
  • 16:00 – uzávěrka startovní listiny
  • 20:00 – zveřejnění hracího systému a pořadí utkání
Turnajový den
  • 8:30 – otevření areálu
  • 9:00 – zahájení prvních utkání na všech kurtech
  • 17:00 – 19:00 konec turnaje dle počtu přihlášených, vyhlášení vítězů, zveřejnění výsledků, aktualizace sezonního žebříčku

Pro koho

Turnaj je součástí seriálu Beachvolejbalová liga Brno – „BLB“. Je určen všem výkonnostním i rekreačním hráčům beachvolejbalu. Turnaj není vhodný pro začátečníky.

Startovné

400 Kč za dvojici na místě u organizátora

Vstupné na koupaliště

Přístup ke kurtům je řešen přes pokladnu koupaliště. Vstup na koupaliště pro hráče je zdarma, ale v prostoru koupaliště je nutné dodržovat vládní opatření ohledně koronaviru. Rodinní příslušníci, kteří přijdou na turnaj společně s hráči, si hned při příchodu na turnaj zakoupí u správce kurtů zlevněný celodenní vstup na koupaliště za 45,-Kč za osobu, děti do 15 let 25,-Kč (po 15 hod je vstup levnější).
Hráči tak při vstupu na koupaliště nebudou nijak omezováni. Doprovod si ale musí zakoupit zlevněný lístek.

Ceny

Pro první tři týmy v každé kategorii budou připraveny drobné ceny a diplomy.

Registrace

Pouze přes rezervační systém https://beachligabrno.isportsystem.cz/
Přihláška je závazná pro celou dvojici. Přihlašovat a odhlašovat se lze do 16:00 dne před turnajem. Pro změnu spoluhráče / spoluhráčky je potřeba zrušit přihlášku v rezervačním systému a vytvořit novou. Odhlášení nebo změna spoluhráče po uzávěrce je možná pouze ze závažných důvodů, například zdravotních. V takových případech může být účtován manipulační poplatek 50Kč (organizátor bude muset měnit startovní listinu, pořadí a nasazení však zůstane).

Systém turnaje

Systém bude určen dle počtu dvojic a bude zveřejněn organizátorem večer před turnajem. Týmy v něm budou nasazeny do skupin podle výkonnosti dané žebříčkem BLB 2020. Na základě výsledků ze skupin budou týmy rozděleny do PLAY-OFF, kde budou bojovat o výsledné umístění v turnaji.
Každý hráč bojuje v turnaji o umístění a body do celkového žebříčku. Body jsou sčítány po celou sezónu a jsou také rozhodující pro vyhlášení vítěze bodování v na závěrečném turnaji.

Rozcvička před zápasem

Čas na rozcvičku na kurtu mezi zápasy je maximálně 5 minut. Každá další minuta Vám může ubrat síly, které budete potřebovat v rozhodujících fázích turnaje!

Kontumace utkání

Zápas bude kontumován dvojici, která se nedostaví k zapasu. Čekací doba je 5 minut. Prosíme pohlídejte si hlavně první kola turnaje.

Herní míč

Nový Gala Smash Plus 6.

Pravidla hry

Hraje se již tradičně bez rozhodčích, v duchu fair play a dle platných pravidel CVF.
Protože si týmy rozhodují zápas samy, je pro zjednodušení jakákoliv hra prsty na stranu soupeře považována za chybu a ztrátu míče.

Kontakt

Kontaktujte organizátora emailem na info@beachligabrno.cz

Koronavirus

Prosíme dodržujte aktuální vládní opatření a omezení.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.