ONLINE REZERVACEBeachvolejbalová liga Brno na Facebooku

Propozice Riviéra


Pořadatel

Beachvolejbalová liga Brno, z.s.
www.beachligabrno.cz

Místo konání

Letní koupaliště Riviéra
Bauerova 322/7
603 00 Brno-Pisárky
https://rivec.sportujemevbrne.cz/


Termíny

  • 11.7.2020 (sobota) - kategorie ŽENY
  • 12.7.2020 (neděle) - kategorie MUŽI
  • 22.8.2020 (neděle) - kategorie MUŽI
  • 23.8.2020 (neděle) - kategorie ŽENY

Časový rozvrh

Den před turnajem

  • 16:00 – uzávěrka startovní listiny
  • 22:00 – zveřejnění hracího systému a pořadí utkání
Turnajový den
  • 9:00 – otevření areálu
  • 9:30 – zahájení prvních utkání na všech kurtech
  • 16:00 – 18:00 konec turnaje dle počtu přihlášených, vyhlášení vítězů, zveřejnění výsledků, aktualizace sezonního žebříčku

Pro koho

Turnaje jsou součástí seriálu Beachvolejbalová liga Brno – „BLB“. Jsou určeny všem výkonnostním i rekreačním hráčům beachvolejbalu. Turnaje nejsou vhodné pro začátečníky.

Startovné

400 Kč za dvojici na místě u organizátora

Vstupné na koupaliště

Vstup na koupaliště pro hráče je zdarma. Doprovod si musí zakoupit lístek. V prostoru koupaliště je nutné dodržovat vládní opatření ohledně koronaviru.

Ceny

Pro první tři týmy v každé kategorii budou připraveny drobné ceny a diplomy.

Registrace

Pouze přes rezervační systém https://beachligabrno.isportsystem.cz/
Kapacita turnaje je 24 dvojic.
Přihláška je závazná pro celou dvojici. Přihlašovat a odhlašovat se lze do 16:00 dne před turnajem. Pro změnu spoluhráče / spoluhráčky je potřeba zrušit původní přihlášku v rezervačním systému a vytvořit novou. Odhlášení nebo změna spoluhráče po uzávěrce je možná pouze ze závažných důvodů, například zdravotních. V takových případech může být účtován manipulační poplatek 50Kč (organizátor bude muset měnit startovní listinu, pořadí a nasazení však zůstane).

Systém turnaje

Systém bude určen dle počtu dvojic a bude zveřejněn organizátorem večer před turnajem. Týmy v něm budou nasazeny do skupin podle výkonnosti dané žebříčkem BLB 2020. Na základě výsledků ze skupin budou týmy rozděleny do PLAY-OFF, kde budou bojovat o výsledné umístění v turnaji.
Každý hráč bojuje v turnaji o umístění a body do celkového žebříčku. Body jsou sčítány po celou sezónu a jsou také rozhodující pro vyhlášení vítěze bodování v na závěrečném turnaji.

Rozcvička před zápasem

Čas na rozcvičku na kurtu mezi zápasy je maximálně 5 minut. Každá další minuta Vám může ubrat síly, které budete potřebovat v rozhodujících fázích turnaje!  

Kontumace utkání

Zápas bude kontumován dvojici, která se nedostaví k zapasu. Čekací doba je 5 minut. Prosíme pohlídejte si hlavně první kola turnaje.

Hlášení výsledků

Výsledky každého utkání hlaste organizátorovi. Pro Vaše pohodlí můžete využít hlášení výsledků do WhatsApp skupiny:


Herní míč

Gala Smash Plus 6.

Pravidla hry

Hraje se již tradičně bez rozhodčích, v duchu fair play a dle platných pravidel CVF.
Protože si týmy rozhodují zápas samy, je pro zjednodušení jakákoliv hra prsty na stranu soupeře považována za chybu a ztrátu míče.

Kontakt

Kontaktujte organizátora emailem na info@beachligabrno.cz

Koronavirus

Prosíme dodržujte aktuální vládní opatření a omezení.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.