ONLINE REZERVACEBeachvolejbalová liga Brno na Facebooku

Propozice Slavkov 14.6.2020

Slavkov u Brna 14.6.2020 – turnaj mužů a žen


Pořadatel

Beachvolejbalová liga Brno, z.s.

Místo konání

Koupaliště Slavkov u Brna, Kaunicova 212, 684 01 Slavkov u Brna 
http://beachvolleyballcz.cz/ 


Časový rozvrh

Den před turnajem
  • 20:00 – uzávěrka startovní listiny
  • 22:00 – zveřejnění hracího systému a pořadí utkání
Turnajový den
  • 8:00 – otevření areálu
  • 8:30 – zahájení prvních utkání na všech kurtech
  • 17:00 – 19:00 konec turnaje dle počtu přihlášených, vyhlášení vítězů, zveřejnění výsledků, aktualizace sezonního žebříčku

Pro koho

Turnaj je součástí seriálu Beachvolejbalová liga Brno – „BLB“. Je určen všem výkonnostním i rekreačním hráčům beachvolejbalu. Turnaj není vhodný pro začátečníky.

Startovné

350 Kč za dvojici na místě u organizátora

Vstupné na koupaliště

Přístup ke kurtům je řešen samostatným vstupem, ne přes koupaliště. Vstup na koupaliště pro hráče je zdarma, ale v prostoru koupaliště je nutné dodržovat vládní opatření ohledně koronaviru (nošení roušek). Rodinní příslušníci, kteří přijdou na turnaj společně s hráči, si hned při příchodu na turnaj zakoupí u správce kurtů zlevněný celodenní vstup na koupaliště za 45,-Kč za osobu, děti do 15 let 25,-Kč (po 15 hod je vstup levnější).
Hráči tak při vstupu na koupaliště nebudou nijak omezováni. Doprovod si ale musí zakoupit zlevněný lístek.

Ceny

Pro první tři týmy v každé kategorii budou připraveny drobné ceny a diplomy.

Registrace

Pouze přes rezervační systém https://beachligabrno.isportsystem.cz/
Přihláška je závazná pro celou dvojici. Přihlašovat a odhlašovat se lze do 16:00 dne před turnajem. Pro změnu spoluhráče / spoluhráčky je potřeba zrušit přihlášku v rezervačním systému a vytvořit novou. Odhlášení nebo změna spoluhráče po uzávěrce je možná pouze ze závažných důvodů, například zdravotních. V takových případech může být účtován manipulační poplatek 50Kč (organizátor bude muset měnit startovní listinu, pořadí a nasazení však zůstane).

Systém turnaje

Systém bude určen dle počtu dvojic a bude zveřejněn organizátorem večer před turnajem. Týmy v něm budou nasazeny do skupin podle výkonnosti dané žebříčkem BLB 2020. Na základě výsledků ze skupin budou týmy rozděleny do PLAY-OFF, kde budou bojovat o výsledné umístění v turnaji.
Každý hráč bojuje v turnaji o umístění a body do celkového žebříčku. Body jsou sčítány po celou sezónu a jsou také rozhodující pro vyhlášení vítěze bodování v na závěrečném turnaji.

Rozcvička před zápasem

Čas na rozcvičku na kurtu mezi zápasy je maximálně 5 minut. Každá další minuta Vám může ubrat síly, které budete potřebovat v rozhodujících fázích turnaje! ????

Kontumace utkání

Zápas bude kontumován dvojici, která se nedostaví k zapasu. Čekací doba je 5 minut. Prosíme pohlídejte si hlavně první kola turnaje.

Hlášení výsledků

Výsledky každého utkání hlaste organizátorovi. Pro Vaše pohodlí můžete využít hlášení výsledků do WhatsApp skupiny:

Herní míč

Gala Smash Plus 6.

Pravidla hry

Hraje se již tradičně bez rozhodčích, v duchu fair play a dle platných pravidel CVF.
Protože si týmy rozhodují zápas samy, je pro zjednodušení jakákoliv hra prsty na stranu soupeře považována za chybu a ztrátu míče.

Kontakt

Organizátorem turnaje je Dalibor Michalec, tel. 777933119, info@beachligabrno.cz

Koronavirus

Prosíme dodržujte aktuální vládní opatření a omezení.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.